Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Děsivý nález v lese! Tělo dominy našli v mělkém hrobě. Byla zabalená do prostěradel

Jekatěrina Plotniková byla nalezena mrtvá.
Zdroj: Foto Ekaterina Plotnikova
vražda

Jekatěrina Plotniková (31) byla nezvěstná pět měsíců. Tento týden se potvrdily nehjhoší obavy, když bylo její tělo nalezeno zabalené do prostěradel v provizorním hrobě v lese na Sibiři. Podle policie může být za vraždou záhadný klient.

Ruská policie zahájila vyšetřování vraždy poté, co se tento týden našlo tělo zmizelé dominy Jekatěriny Plotnikovové v provizorním hrobě pět měsíců po, svém uzmizení. Zabalená do prostěradel byla pohřbená v sibiřském lese.

Navzdory tomu, že původně tuto variantu vylučovali, nyní ruští policisté zkoumají teorii, že za vraždou může být jeden z klientů Potnikové. Svůdnice, která tajila svou pravou profesi před svou rodinou, se stala nezvěstnou v únoru, kdy její zmizení nahlásila matka Larisa Plotniková (51).

Učitelka zeměpisu tehdy vyjádřila obavy o svou dceru, která potřebovala denně injekce inzulínu, ale úřady odmítly zahájit trestní vyšetřování, protože se domnívaly, že jela na výlet se svým klientem. Larisu šokovalo, když ji policie informovala, že její dcera pracovala jako domina pod jménem „Mistress Stella“ v Novosibirsku, třetím největším městě v zemi.

„Moje dcera mi řekla, že pracuje v kosmetickém salonu poskytujícím služby elektrolýzy,“ uvedla podle britského listu The Sun Larisa.

Jekatěriny telefon byl použit pět dní poté, co odešla z domova, a údajně měla být i naživo spatřena. Její matka však kritizovala policii za to, že byla neaktivní a nezačala pátrat po zmizelé, když byla ještě šance, že bude naživu. Úřady zintenzivnily vyšetřování až v dubnu.

Příčina smrti zatím není známá, ale podle okolností je dost pravděpodobné, že mladou dominu někdo zavraždil.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy