Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DĚSIVÝ NÁLEZ: Dívka hrála Pokemon Go a místo virtuální postavy našla lidské tělo

U hry Pokemon Go vám jde někdy i o život!
Zdroj: facebook.com
Oblíbená hra pro smartphony Pokemon Go teď pohltila úplně všechny. Někteří se do ní vžili natolik, že jim jde rovnou o život. Dokonce má i své první oběti. Mladá Američanka z Wyomingu totiž při hraní hry místo Pokémona objevila mrtvolu.

Hra Pokemon Go je stále populárnější. Hrají ji jak děti, tak i dospělí. A mnohdy se tak vystavují velmi nebezpečným situacím. Svoji zkušenost má i mladá dívka Shayla Wiggins.

Byla tak zabraná do hry a nalepená na mobil, že se dostala až k řece Big Wind. Tam měla být v mapě ukryta virtuální skrýš jedné postavy, kterou hráči hledají s pomocí satelitu. A některá místa jsou dost zvláštní.

Jenže místo postavičky z Pokémona našla na místě mrtvého muže. Policie, která přijela na místo, zjistila, že zřejmě nešlo o oběť násilí. Pro mladou dívku to byl šokující zážitek!

Lidé jsou díky hře jako šílenci. Chodí po ulicích s mobilem v ruce a skáčou kvůli ní pod auta. Nevěnují dost pozornosti činnosti, kterou právě dělají, ale zajímá je jen jediné – Pokemon Go. Lidé totiž někdy svoje virtuální postavičky loví i na rušných křižovatkách a nebezpečných místech.

Související články

Další články