Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Děsivý důvod, proč je Selena Gomez v blázinci: Zhroutila se kvůli HROZBĚ SMRTI?!

Zdroj: twitter
+ Dalších 96 fotografií
Strach ze smrti
Měsíce depresí a emočního strádání Seleny Gomez (26) před čtrnácti dny vyvrcholily. Zpěvačka se totálně složila a skončila v psychiatrické léčebně. Teď se však ukazuje, že se nemusela zhroutit jen kvůli Justinu Bieberovi (24) a jeho svatbě s Hailey Baldwin (21). Selenu prý ke dnu poslal strach ze smrti!

Selena Gomez je třetím týdnem v psychiatrické léčebně. Uzavřela se před světem a kromě nejbližších nemá nikdo ponětí, co s ní je. Zhroutila se v nemocnici, kam musela kvůli vyšetření bílých krvinek.

Těch měla podle amerického serveru TMZ.com nedostatek. Jde o velký problém i pro zdravého člověka, natož Selenu, jež trpí nevyléčitelným lupusem. Kvůli zákeřné chorobě musela zpěvačka před dvěma lety podstoupit dokonce transplantaci ledvin.

„Nízký počet bílých krvinek může přímo souviset s lupusem, daleko spíš ale může jít o reakci na jeho léčbu,“ uvedl pro server HollywoodLife.com lékař David Geffen. Nelze vyloučit ani variantu vůbec nejděsivější: Tělo Seleny Gomez nepřijímá léčbu lupusu!

O mrazivém scénáři nejčastěji spekulují zpěvaččini fanoušci, kteří jsou strachem bez sebe. Pokud se totiž lupus správně neléčí, dřív nebo později člověk končí smrtí. A jestliže jde o pravdivé domněnky, je pravděpodobné, že Selena skončila v léčebně kvůli strachu ze smrti, nikoliv kvůli zlomenému srdíčku od Justina Biebera.

Mohlo by vás zajímat

Další články