Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Děsivý domek Aleistera Crowleyho: Známý okultista v něm prováděl temné rituály

Děsivý domek Aleistera Crowleyho: Známý okultista v něm prováděl temné rituály
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
tajemno
Život okultisty Aleistera Crowleyho (†72) vždy vyvolával kontroverzní názory. Průzkumníci opuštěných nemovitostí nafotili interiér domku v britském Cornwallu, který Crowleymu v minulosti patřil a pravděpodobně ho používal k temným rituálům.

Aleister Crowley byl britský mág, okultista, spisovatel, básník, filozof, jogín, špion, šachista, finanční poradce, dráteník, plynař, alchymista, astrolog, malíř, lyžař, hedonista, drogový experimentátor, uhlíř, cestovatel, pansexuál, sociální kritik a horolezec.

Život tohoto muže byl velmi kontroverzní, několikrát stanul před soudem kvůli morálce a lidé ho nenáviděli a báli se ho. Bylo o něm známo, že se věnuje čarodějnictví, okultismu a sám praktikuje temné rituály, prý i s oběťmi.

Některé Crowleyho magické rituály byly spojeny se sexuálními praktikami a někdy též s požíváním rozličných drog. Tvrdil, že dokázal vykonat všechny existující rituály a vyvolal všechny démony, které vyvolat lze. Podívejte se do galerie, jak to vypadalo v jednom z domků, kde se těmto praktikám věnoval.

Související články

Další články