Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Děsivé zranění v MasterChef Česko. Utržený sval a převoz do nemocnice!

Dnes pokračuje další díl kuchařské show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Dnes čeká na soutěžící týmová výzva, během které budou muset uvařit dvouchodové menu pro studenty gastronomické školy. Bohužel, dojde i k nehodě. Soutěžící Pavel Nýdrle (39) si v pořadu MasterChef Česko v zápalu vaření utrhne lýtkový sval.

Pavel to ale nebude chtít vzdát, bude vařit v bolestech a jeho cesta od plotny povede rovnou do nemocnice.

Bolestivé zranění si přivodil hned v úvodu vaření. “Dostali jsme zadání a rozeběhli se do skladu pro suroviny. V tu chvíli mi nohou projela bolest. Nevěděl jsem, co se stalo. Myslel jsem si, že to je silnější křeč, která přejde. Poskakoval jsem na jedné noze, ale pak jsem se lýtka nemohl ani dotknout,” vzpomíná na osudový okamžik v soutěži Pavel.

S utrženým svalem nakonec dovaří, hned poté odjíždí rovnou do nemocnice, kde mu nohu zafixovali, k ortéze dostal francouzské hole a doporučení, aby svoji další účast v soutěži pečlivě zvážil. “Napadlo mě, že bych odstoupil, nevěděl jsem, jak s tím budu fungovat,” dodal Pavel.

Vzdá to? Sledujte premiérový díl MasterChef Česko už dnes ve 20.20 na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články