Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivé znetvoření: Muž s dírou v obličeji volá o pomoc! O krásu ho připravila zákeřná nemoc. Jen pro otrlé

Donnie se snaží užít každého dne.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Když se Sharon vdávala, slíbila svému nastávajícímu Donniemu Frittzovi, že s ním bude v dobrém i ve zlém. A krutý osud zřejmě chtěl, aby byl tento slib testován. Donniemu lékaři diagnostikovali agresivní formu rakoviny ve tváři a z krásného muže se pomalu stával člověk bez výrazu.

Před deseti lety se měl Donnie rozhodnout: buď mu lékaři vezmou část obličeje, nebo zemře. Rozhodl se proto, že podstoupí operaci, při níž mu byl odstraněn nádor společně s kusem tváře. Dvanáctihodinový zákrok proběhl úspěšně, bývalý tesař ale odešel z nemocnice s dírou uprostřed obličeje. Doktoři mu odoperovali nos, horní ret, celé horní patro a část čela.

V roce 2011 měl Donnie dostat protézu, která mu měla zajistit, že jeho obličej bude vypadat jako obličej zdravého člověka. Její funkčnost ale neměla dlouhého trvání – mužův obličej na protézu nereagoval dobře; rozvinula se u něj infekce. To samé se děje stále dokola s dalšími protézami a Donnie je beznadějný.

„Donnie je úžasný člověk. Snaží si udržet svůj smysl pro humor. Je to pořád ten stejný muž, kterého jsem si brala,“ nechala se slyšet jeho manželka. Pomůže nebohému muži někdo?

Související články

Další články