Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivé záběry z Madridu: Z motoru letadla šlehaly plameny, 128 lidem šlo o život VIDEO

Perné chvíle si v pondělí odpoledne zažila posádka letadla společnosti Air Canada, které po ohlášení poruchy hodiny kroužilo nad Madridem. V letadle, které mělo namířeno do Toronta, v té chvíli bylo 128 cestujících a posádka. Záběry hořícího motoru jsou na první pohled opravdu děsivé.

Boeing 767, který vzlétl v pondělí odpoledne z madridského Mezinárodního letiště, ohlásil krátce po startu poruchu. Pilot zjistil závadu a požádal o nouzové přistání. Podle dostupných informací praskla při vzletu pneumatika, jejíž části pak vlétly do motoru, což zapříčinilo vzplanutí.

Letoun pak kolem pěti hodin kroužil nad Madridem, aby spotřeboval palivo a mohl bezpečně přistát. Kolem 19. hodiny boeing skutečně přistál. I když byli na místě připraveni hasiči, plameny už nebylo potřeba hasit. Naštěstí se nikomu nic nestalo. O incidentu informovala španělská média.

Související články

Další články