Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Děsivě vyzáblá Angelina Jolie: Kostnaté ručičky musela maskovat svetrem!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 40 fotografií
Strach o Angelinu
Jak je na tom Angelina Jolie (44), která podle amerického bulváru umírá? Herečka je naštěstí stále naživu, strach fanoušků ale sílí. Při pohledu na její vyzáblé ručičky běhá mráz po zádech. A zřejmě si to uvědomuje i sama Angelina, protože začala vystouplé kosti a žíly maskovat!

Kolo spekulací o zdravotním stavu Angeliny Jolie (44) se točí na plné obrátky. Herečka na tom má být žalostně, za velkou louží se dokonce mluví o tom, že je na pokraji smrti. Jak je to doopravdy?

To ví jenom sama Angelina, která si v minulosti prošla závislostí na tvrdých drogách a bojovala s anorexií. A jak známo, v této bitvě zvítězí málokdo.

Rozvod s Bradem Pittem (55) a neustálý pracovní zápřah rozhodně Angelině nepřidá. Její vizáž fanoušky mnohdy až děsí, na nejnovějších fotkách je dobře zřetelné, jak nezdravě má herečka vyzáblé ruce. Když zmerčila, že jsou na parkovišti paparazzi, vystouplé kosti a žíly okamžitě zamaskovala velkým svetrem.

Kdyby Angelina fámy o nemocech vyvrátila, její příznivci by si konečně mohli oddechnout. Jenže to by musela přibrat a nezdá se, že by to vůbec šlo…

Související články

Další články