Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Děsivě vychrtlá Céline Dion: Mluví se o ANOREXII! Nefoťte mě, burácí zpěvačka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Děsivé
Fanoušci umírají strachem o Céline Dion (50)! Zpěvačka totiž za poslední měsíce vyhubla na kost. Její kostnatý krk vypadá, jako by ho ukradla v přírodopisném muzeu. Mluví se o tom, že hlas legendární písně z filmu Titanic trpí anorexií!

Je to tak zlé? I když na sebe Céline Dion navleče čtyři vrstvy, stále vypadá jako kostlivec. Zpěvačka za poslední dobu extrémně zhubla a fanoušci mají strach. Mluví se dokonce o anorexii nebo jiné poruše příjmu potravy.

Jenže všechny kritiky Céline rázně odpálkovala. "Dělám to pro sebe. Chci se cítit krásná, silná. Prostě jako sexy žena. O své váze se vůbec nebudu bavit, pokud se mi to takhle líbí, proč bych o tom měla diskutovat. Nasnažte se a nefoťte mě," nechala se zpěvačka slyšet pro britský The Sun. "Když se vám to nelíbí, tak mě nechte být," dodala.

Tři roky se vzpamatovávala ze smrti milovaného manžela Reného Angélila (†73). Seznámila se s ním už jako dvanáctiletá. Právě on totiž stál za její hvězdou pěveckou kariérou. Intimně se sblížili, když Céline oslavila sedmnácté narozeniny.

Teď se po jejím boku objevuje mnohem mladší Španěl Pepe Munoz. "Jsme jenom přátelé," tvrdí Céline. Po smrti manžela zůstala sama na tři děti, syna Reného Charlese (18) a dvojčata Eddyho (8) a Nelsona (8). Není tak divu, že chce mít i kamarády.

Související články

Další články