Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ VIDEO: Zpovykaní grázlové závodili v luxusních autech na Slovensku, zabili tátu od rodiny!

Porsche, Ferrari a Mercedes. To jsou vozy, ve kterých závodili tři Poláci na Slovensku. Jedno z aut však při rychlé jízdě narazilo do škodovky v protisměru a způsobilo tak smrt otce od rodiny. Tragédie se stala u města Dolný Kubín.

Slovenská policie nyní řeší případ Poláků, kteří na Slovensku závodili s drahými auty a v protijedoucí škodovce zabili otce od rodiny. „Ve vysoké rychlosti a přes plnou čáru nezvládli (Poláci) předjíždění. Řidič Mercedesu se ještě stačil zařadit, řidič Ferrari přibrzdil, načež do něj vzápětí narazil řidič Porsche, který se čelně srazil se slovenským řidičem škody,“ uvedla policie.

Na řidiče Porsche bude uvalena vazba a chystá se soud. „Na základě dosud vykonaného šetření se zjistilo, že sedmadvacetiletý Polák řídil ve směru od Dolného Kubínu na Oravský Podzámok osobní vůz Ferrari. Za ním řídil dvaačtyřicetiletý Polák Porsche Cayenne. Oba začali předjíždět před nimi jedoucí kolonu v místě, kde to vodorovné dopravní značení zakazuje. Následně řidič Porsche narazil do před ním jedoucího vozu Ferrari, který přibrzdil a po nárazu se vrátil do svého jízdního pruhu. Řidič Porsche se už nestačil zařadit do svého jízdního pruhu a došlo k čelní srážce s protijedoucím osobním vozem Škoda Fabia, které řídil sedmapadesátiletý řidič z okresu Dolný Kubín ve směru od Oravského Podzámku,“ uvedla PSR.

Škoda byla dle policistů vyčíslena na 35 tisíc eur (asi 900 000 Kč).

Slovenský řidič byl zraněn tak těžce, že nehodu nepřežil. Těžká zranění utrpěla i padesátiletá spolujezdkyně. Jedenadvacetiletý spolujezdec utrpěl zranění lehká. Podle dechových zkoušek polští „závodníci“ nepili alkohol.

Související články

Další články