Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ VIDEO: Roční dívenka vypadla z druhého patra. Tomu, co se stalo pak, neuvěříte!

Malou chvilku nechali rodiče čtrnáctiměsíční Helenku bez dozoru a málem to skončilo obrovskou tragédií. Holčička spadla na tvrdý chodník z druhého patra jako hadrová panenka a nehýbala se. Děsivá událost ale neskončila tragédií. Při dívence museli stát všichni svatí, hrůzostrašný pád přežila!

Malá Helenka z Brazílie je na světě teprve rok, ale už má za sebou tak otřesný zážitek, že až bude starší, tak určitě bude děkovat za svůj život. Kolemjdoucí, co ten strašlivý pád viděli, tak si mysleli, že je holčička mrtvá. Přece jen vypadla z druhého patra. Ale batole mělo obrovské štěstí.

Jen co se lidé kolem ní seběhli, tak se začala hýbat a dokonce se pokoušela i vstát. Co pád připomínalo, bylo jen pár odřenin. Dokonce ani žádná zlomenina.

Jak ale k celé tragédii mohlo dojít? Proč ji rodiče nehlídali? Její máma je z toho teď sama v šoku, nemůže pochopit, jak se to mohlo stát. Když Helenku kontrolovala, tak spala v posteli hned vedle okna. „Musela se probudit a vypadnout z něj,“ řekla žena.

Holčička byla samozřejmě hned převezena k lékaři, který ale nemohl uvěřit, že se jí nic nestalo, až na pár modřin.

Celou situaci, která naštěstí skončila happyendem, natočila průmyslová kamera, tak se můžete podívat, jak to celé vypadalo děsivě, až z toho mrazí.

Související články

Další články