Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Děsivé video pádu vrtulníku Kobeho Bryanta: Tablo smrti 9 lidí, kterým se stal osudným

+ Další 3 fotografie
V neděli zemřela basketbalová hvězda Kobe Bryant. Jeho soukromý vrtulník havaroval a při tragické nehodě tak zemřelo celkem devět lidí. Na sociální síti se objevilo video, na kterém je zachycen moment pádu vrtulníku a tváře všech obětí tohoto neštěstí.

Celý svět zasáhla v neděli smutná zpráva o odchodu basketbalové legendy. Kobe Bryant tragicky zahynul v pouhých jednačtyřiceti letech. Cestoval ve svém soukromém vrtulníku, který se náhle zřítil.

Video hrůzy a oběti

K velikému neštěstí došlo u města Calabasas, které se nachází u Los Angeles. Ve vrtulníku bylo přítomno celkem devět osob. Všichni společně mířili na zápas do Thousand Oaks, sídla sportovního centra Mamba Academy.

Bohužel na zápas nedoletěli, protože se vrtulník náhle zřítil. Na sociální síti se objevilo video, které zachycuje moment, kdy vrtulník šel k zemi a poté následoval ohromný výbuch. Je to opravdu děsivé. Vyšetřování nehody může trvat až několik měsíců.

Úřady potvrdily, že obětí bylo celkem devět včetně Kobeho a jeho třináctileté dcery Gigi. Mezi oběťmi je i basketbalová trenérka Christina Mauser. Kdo další při tragické nehodě zahynul, se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články