Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ VIDEO: Muž byl chladnokrevně zastřelen, když streamoval na ulici!

Policie v Severní Karolíně musí řešit případ, kdy byl na ulici chladnokrevně zastřelen muž, který zrovna streamoval video na Facebooku. Vše je tedy natočeno na videu. Ironií osudu je, že se tak stalo jen pár minut poté, co muž opustil policejní stanici.

Případ se odehrál v pondělí ve městě Wingate, kde byl zastřelen muž, zrovna když na ulici streamoval. Oběť byla identifikována jako Prentis Robinson (55). Robinsonův facebookový profil je plných streamů, které si tak rád natáčel.

Jeho den začal jako každý jiný. Pětapadesátiletý fotograf si streamoval jako každé ráno. Stěžoval si, že mu někdo z rodiny ukradl jeden z jeho tří mobilů, píše CNN Jedno z videí prozrazuje, že se krátce před tragédií zastavil na místní policejní stanici, kde chtěl situaci řešit. Poté došlo ke střelbě a Robinson padl k zemi i s telefonem. Policie z vraždy obvinila Douglase Clevelanda Colsona (65). Případ je stále v řešení policie.

Související články

Další články