Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Děsivé video: Klaun si v cirkusu přizval otce k nebezpečnému triku a málem ho zabil

Z tohoto videa běhá mráz po zádech. Ben Garnham vyrazil se svými dětmi do cirkusu, aby si společně užili hezké odpoledne. Jenže celé představení se stalo doslova bojem o život.

Vše začalo tím, že si klaun otce přizval k tomu, aby s ním udělal nebezpečný trik. Všichni se smáli a nikdo nečekal, že klaun bude dělat něco nebezpečného. Když klaun vysvětlil Benovi, o co jde, vše vypadalo v pořádku. Jenže ho pak otočil ve vzduchu a celým tělem na něj dopadl.

Ben tak upadl do bezvědomí, spadl totiž rovnou na hlavu. Na videu můžete vidět vyděšené diváky a plačící děti. Nikdo nevěděl, co má dělat, jestli je Ben mrtvý nebo co se vlastně stalo. Klaun se hned vyděsil a na pomoc mu přiběhli zaměstnanci cirkusu. Ti Bena pak hned odnesli, aby se na to nemuseli diváci dívat.

Odvezli ho do nemocnice s pohmožděninami, boulemi na krku a naraženým žebrem. Ze záběrů ale běhá mráz po zádech. Jak je vidět, personál z cirkusu s Benem manipuloval špatně. A kvůli tomu, že mu nedávali pozor na hlavu a krk, mohl Ben klidně ochrnout. Z jejich chování je Ben v šoku. Cirkus se hájí tím, že všichni zpanikařili. Což je samozřejmě neomlouvá. Podívejte se na video.

Související články

Další články