Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ VIDEO: Dav ušlapal dívku v Bydhošti na diskotéce!

Dívka si vyrazila na diskotéku, ale nemohla tušit, že domů se už nevrátí. Na diskotéce v polské Bydhošti ji ušlapal dav lidí.

Měla to být zábava. Místo toho je to otřesná tragédie. Na diskotéce v polské Bydhošti dav opilých lidí ušlapal mladou dívku. O neštěstí informuje portál tvnoviny.sk.

Oslava, které se zúčastnilo 1200 studentů, se konala ve středu večer při příležitosti zahájení školního roku na Technicko-přírodovědecké univerzitě v polské Bydhošti. Při panice bylo zraněno dalších 15 lidí.

Studenti se bavili ve dvou menších sálech, které spojovala velmi úzká chodba. Když zábava končila, tak najednou chtěli všichni domů. A to byl problém. Nastala panika.

„Bylo tam dusno a nedala se otevřít okna. Bylo tam hrozně těsno, lidé začali omdlévat. Jiní vyskakovali z okna v 1. patře a snažili se vyhnout pošlapání,“ řekl televizi TVN 24 jeden ze svědků celé tragédie.

„Tlačili se tam. Dav byl zmatený a nedokázal se pohnout z místa. Ušlapali tam studentku, další lidi dav zranil,“ uvedl místní policejní mluvčí Przemyslaw Slomski.

Související články

Další články