Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Děsivé Vánoce Zuzany Plačkové: Místo dovolené pohřeb nejbližšího člena rodiny

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
bolest
Influencerka, podnikatelka a reality show hvězdička Zuzana Plačková (27) prožívá jedno z nejhorších období svého života. Tento týden měla odletět relaxovat na dovolenou, ale místo zaslouženého odpočinku ji čeká pohřeb nejbližšího člena rodiny. Zuzanu čekají patrně nejsmutnější Vánoce v životě. Ve věku 51 let totiž zemřel její tatínek.

Zuzana Plačková (28) se proslavila jako účastnice reality show Hotel Paradise v roce 2012, poté naplno rozjela svoji kariéru na Instagramu a dnes je jednou z nejsledovanějších hvězdiček v Česku a na Slovensku.

Momentálně natáčí svoji vlastní show InstaQueen, která má hlavně na Slovensku velký ohlas. Na první pohled to vypadá, že má Zuzana všechno, po čem touží. Je šťastně vdaná, má spoustu peněz a je oblíbená.

Tento týden měla odletět na zaslouženou dovolenou a relaxovat. Bohužel místo dovolené Zuzanu zasáhla zdrcující zpráva. Její tatínek ve věku jednapadesáti let zemřel. Pro Zuzanu to tak budou jedny z nejhorších Vánoc v životě.

"Ve středu jsem měla letět na dovolenou a nikdy bych nevěřila tomu, že místo toho budu nečekaně pochovávat svého otce. Děkuji ti za to, jak jsi mě vychoval a udělal jsi ze mě velmi silnou ženu, schopnou čelit tomuto světu s nadhledem, tak, jako jsi to dělal vždycky ty," napsala smutně na sociální sítě.

Související články

Další články