Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Děsivé tajemství Gwyneth Paltrow: Zabila své nenarozené dítě dietou?

Gwyneth by se měla najíst, jinak zase potratí.
Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Gwyneth Paltrow (40) je známou propagátorkou extrémně zdravého životního stylu. Svými tipy, jak se starat o svoje tělo, nešetří a ráda se s nimi chlubí veřejnosti. Běžnou záležitostí je pro ni klystýr, jehož účinky veřejně propagovala. Nedávno ale šokovala prohlášením v magazínu You, kterému se svěřila s tím, že byla potřetí těhotná, ale o dítě přišla.

Gwyneth je dvojnásobnou matkou. S lídrem britské kapely Coldplay Chrisem Martinem mají osmiletou dceru Apple Blythe Alison a šestiletého syna Mosese Bruce Anthonyho. Pár chtěl ale i třetí dítě a přestože Paltrow otěhotněla, po nějaké době o dítě přišla. „Prošla jsem si peklem, když jsem byla potřetí těhotná. Nevyšlo to a málem jsem umřela,“ přiznala Gwyneth.

Pár, který se ve všem naprosto podporuje, tak zvažuje, že se přeci jen o třetí dítě pokusí. Sourozenci se totiž neustále vyptávají, jestli budou mít ještě bratříčka nebo sestřičku.

Související články

Další články