Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

DĚSIVÉ PROROCTVÍ O ZKÁZE PRAHY: Zničí město v roce 2019 hořící koule?

Kulový blesk.
Zdroj: profimedia.cz
Věštba
Sibyla předpověděla s neuvěřitelnou přesností mnoho událostí, které můžeme v historii sledovat. Na začátek roku 2019 však předpověděla dopad velké ohnivé koule na Prahu, konkrétně na Vyšehrad. Tím má nastat konec tohoto mocného a krásného města! Uskuteční se její děsivá věštba o zkáze hlavního města? Shoří Praha v plamenech?

Šifry Nostradama

Astrolog Michel de Nostredame se s Evropou nemazlil. Mnoho událostí, které předpověděl, se mělo vyplnit, některé ale zůstávají dosud sporné. Nostradamus své vize skryl do zakódovaných veršů s mnoha metaforami. Proto si je každý může vyložit po svém. Naproti tomu u Sibyly jsou předpovědi poměrně jasné. Ale i Nostradamus se v některých výrocích ztotožňoval se Sibylou. "Dojde ke strašnému krveprolití, nebesa začnou soudit, vzniknou různé sekty, udeří hladomory, začnou padat mocné říše, svět ovládnou epidemie, chaos a zkáza, ohnivá oblaka a žár." Měl snad na mysli ohnivá oblaka nad Prahou

Proroctví Pražské Sibyly

Pražská Sibyla, jak byla nazývána, správně určila události, které se odehrály dlouho po její smrti. Předpověděla například obnovení české samostatnosti, ale i první a druhou světovou válku. A to včetně mnoha děsivých detailů. V jednom z proroctví od Pražské Sibyly se objevilo proroctví o zkáze Prahy. K té události by mohlo dojít v lednu roku 2019.

Sibyla, královna ze Sáby, napsala devět knih, které souhrnně nazvala Moudrosti života. V těchto knihách je zachycena doba od vlády Šalamouna až do příchodu Mesiáše a dále od příchodu Mesiáše až ke dni „Posledního soudu“. Problém jejích knih je, že cenzura zakazovala její knihy vydávat, a zejména v 18. století byly vydávány ve verzích, které nesouhlasí s původním textem Sibyly. Sibyla prý také předpověděla vynálezy jako auta, letadla, podmořské čluny.

Zkáza hlavního města

Sibyla ve své vizi popisuje jakousi ohnivou kouli, která spálí velkou část Prahy a dopadne na Vyšehrad! Jestli to může být asteroid nebo lidské zavinění, to nikdo netuší. Nezbývá než doufat, že se tato věštba nevyplní. Ostatně už mnoho podobných vizí se nikdy nevyplnilo. Pokud by se na nás ale nějaké vesmírné těleso řítilo, už bychom o tom věděli.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy