Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Na konci července nás podle něj čeká zánik světa! Může za to krvavý Měsíc

rUDÝ MĚSÍC NEVĚSTÍ NIC DOBRÉHO
Podle některých kazatelů se skutečně blíží konec světa, a to především kvůli krvavému Měsíci, který budeme moci spatřit na nebi během července. Ten přijde po nejdelším lunárním zatmění 21. století. Jak dlouho bude trvat?

Že na konci července přijde zánik světa, tvrdí zahraniční kazatelé, kteří se touto tematikou již dlouho zaobírají. Na nebi se mají objevit dva úkazy, po kterých by konec měl opravdu nastat. Jde o „úplné lunární zatmění“:, které je nejdelším zatměním 21. století. Bude trvat téměř dvě hodiny. Následně Měsíc zrudne a dostane krvavou barvu. Právě ten má přinést 27. července konec světa.

Těžko říct, zda se kazatelé bojí konce světa oprávněně, ale nelze přehlédnout, že o zániku hovoří bible ve Skutcích apoštolských 2:20 a ve Zjevení 6:12. Tvrdí se tam, že apokalypsa nastane poté, co se Slunce zatmí a měsíc zrudne. Na druhém že Slunce zčerná a Měsíc bude jako krev.

Pravda, někteří se ohánějí, že se v bibli píše o zatmění Slunce, nikoli Měsíce, píše Daily Mail.

Jistou skepsi můžeme zaznamenat i u astronomů. Rudá barva je podle nich způsobena jen tím, že paprsky pronikají skrze zemskou atmosféru.

Mohlo by vás zajímat

Další články