Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Děsivé proroctví Baby Vangy pro rok 2016: Ovládne Islámský stát Evropu?

Baba Vanga se příliš nemýlí.
Zdroj: facebook.com
Varovala před teroristickými útoky 11. září 2001, tsunami v roce 2004 a předpověděla i vznik Islámského státu. Právě ten nám dle Baby Vangy přichystá v roce 2016 opravdové peklo.

Legendární vědma prorokovala začátek velké muslimské války, jejíž kořeny máme hledat už v roce 2010 v tzv. Arabském jaru. Vše dle její předpovědi začne v Sýrii, kde budou proti Evropanům použity chemické zbraně. Následovat má skutečná invaze muslimských extremistů do Evropy, a to už v příštím roce.

Ta bude dle slepé vědmy úspěšná, protože již na rok 2043 Vanga předpovídá existenci kalifátu s hlavním centrem v Římě.

Evropa jako taková prý s koncem příštího roku přestane existovat kvůli systematickému vyhlazování celých národů. To povede k tomu, že se náš kontinent stane pustinou takřka bez jakékoliv přežívající formy života.

Proroctví již zesnulé slepé vědmy rozhodně nelze brát na lehkou váhu. Už v padesátých letech předpověděla globální oteplování a ničivou tsunami v roce 2004. Na konci 80. let pak varovala před teroristickými útoky na Dvojčata v New Yorku. Stejně tak dokázala předpovědět potopení ruské nukleární ponorky Kursk a zvolení Baracka Obamy prezidentem.

„44. prezident Spojených států amerických bude černoch,“ měla prohlásit Baba Vanga. Zároveň ale věřila, že bude i tím úplně posledním. To teprve uvidíme.

Související články

Další články