Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Děsivé přiznání Jasminy o zákeřné nemoci: Omdlela jsem za volantem! V těhotenství to ale nevadí

Děsivé přiznání Jasminy o zákeřné nemoci: Omdlela jsem za volantem! V těhotenství to ale nevadí
Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
šokující přiznání
Moderátorka Jasmina Alagič (29) poprvé otevřeně promluvila o zákeřné nemoci, která ji trápí již delší dobu a o níž doposud nemluvila. Detaily, které prozradila, jsou stresující, opravdu se nebojí o svůj život nebo o průběh těhotenství?

V posledním rozhovoru, který jsme přinesli, promluvila Jasmina o svatbě, zásnubách a přípravách. Kromě toho ale prozradila i to, o čem nikdo neměl tušení. Trápí ji tetanie! Poté, co ji lidé kritizovali za vystoupení ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde vystoupila jako Britney Spears, se rozhodla promluvit.

Trápí mě tetanie. Nechtěla jsem o tom nikomu říkat, protože nemám ráda šíření paniky. Jediný, kdo o mé nemoci v show věděl byla taneční trenérka. Byl to těžký večer a počítala jsem vteřiny do konce. Ne proto, že mě to nebavilo, ale byla jsem opravdu hodně vyčerpaná.“

Jasmina šokovala také tím, jak přišla na to, že je nemocná: "Přišla jsem na to teprve začátkem roku, mezi únorem a březnem. Je dobré si na to dát pozor a zjistit to jinak než já. Jela jsem totiž se svou maminkou do Vídně a na dálnici jsem dostala tetanický šok. Najednou jsem upadla do mdlob. Představte si, že řídíte na dálnici a začne se vám dít tohle," promluvila o šokujících faktech Jasmina.

"Pokud bych víc naslouchala svému tělu, mohla jsem tomu samozřejmě předejít. Dospělo to do stádia, že jsem nebyla schopna řídit ani na krátké vzdálenosti. Dokonce jsem nemohla chodit, museli mě podpírat. Jsem typ člověka, který nechce hrotit každou 'maličkost', proto jsem nešla k lékaři. Teď vím, že by to nezašlo tak daleko, pokud bych se začala léčit dříve!"

Moderátorka se nebála promluvit o těhotenství a také o tom, zdali její nemoc nevyděsila partnera Rytmuse (41). "Ne, vůbec ho to nevylekalo. Po pravdě řečeno, na těhotenství jsem se lékařů ještě neptala. Ale znám holky, které tetanii mají a jsou i v těhotenství v pořádku," doplnila nakonec Alagič v rozhovoru pro týdeník Šarm.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy