Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Děsivé přiznání americké wrestlerky z The Bella Twins: Nikki si jako mladistvá prošla peklem

Děsivé přiznání americké wrestlerky z The Bella Twins: Nikki si jako mladistvá prošla peklem
Zdroj: archiv Nikki Bella
+ Dalších 11 fotografií
Hrůzné zážitky
Profesionální wrestlerka Nikki Bella (36), která je jednou z dvojčat oblíbených The Bella Twins, se svěřila s děsivými momenty, jimiž si musela projít jako mladistvá. Poprvé v životě se světu zmínila, že jako teenagerka byla dvakrát znásilněna.

The Bella Twins jsou půvabná dvojčata, která se stala nejpopulárnějšími wrestlerkami světa. Bria a Nikki společně napsaly životopisnou knihu, která nese název Incomparable. A právě Nikki se v knížce rozepsala o traumatických zážitcích, které se jí přihodily, když byla ještě teenager. Doslova jí bylo ukradeno panenství.

Traumatické zážitky

Nikki se jako mladá dívka musela vypořádávat s opravdu hrůznými zážitky. Jako mladistvá byla dvakrát pohlavně zneužita. Se svými děsivými zkušenostmi se tehdy nesvěřila ani mamince, která se o tom, čím si Nikki procházela, dozvěděla až díky memoárům.

Poprvé byla Nikki znásilněna, když jí bylo pouhých patnáct let. "Přihodily se mi určité zkušenosti, které bych nejraději zapomněla. Jenže cítím, že nyní je doba, abych se se svými zážitky podělila se světem," vysvětlovala na úvod. "Když mi bylo patnáct let, ztratila jsem své panenství. Stalo se to na podlaze hotelového pokoje 4. července. Ztratit panenství je ve skutečnosti velmi nepříjemné. Bylo mi odcizené bez mého svolení. Byla jsem znásilněna klukem, o kterém jsem si myslela, že je kamarád," napsala Nikki ve svých memoárech.

K incidentu došlo na večírku a Nikki přiznala, že v sobě měla nějaká piva a zřejmě i kořalku. Když se probudila, bolelo ji břicho a cítila, že je ten muž na ní i v ní. "Odstrčila jsem ho a utekla z místnosti," pokračovala. "Poté mě pronásledoval na chodbě a zeptal se mě, jestli to teď znamená, že tvoříme pár," popisovala nechutný zážitek. "Zpětně mě šokuje, že mě nikdy nenapadlo zavolat policii. Ani jsem to nesvěřila své sestře, protože když bych jí to řekla, stalo by se to zkušeností," vysvětlovala s tím, že se styděla a cítila se odporně. "Nikdy jsem ani neviděla penis a najednou jsem už nebyla panna," dodala.

Pár měsíců nato se Nikki přihodil další podobný a stejně děsivý zážitek. Tehdy jí bylo 16 a muž, kterým byla znásilněna, ji také zdrogoval. K incidentu opět došlo na hotelovém pokoji. "Nebyla jsem ani tolik opilá, nicméně se mi udělalo zle, a tak jsem šla do koupelny. Pak přišel muž a trefil mi hlavou o umyvadlo. Poté jsem byla omámená, ale když jsem si uvědomila, že kolem sebe vidím poházené čtyři obaly od kondomů, uvědomila jsem si, že jsem byla znásilněná," popisovala.

Muže pak udeřila do obličeje a utekla. V pokoji, kde ke znásilnění došlo, byla i její kamarádka. Ta ovšem utekla a Nikki tam nechala. Nicméně její kamarádka se znásilnění též nevyhnula. Obě se později vrátily do svého hotelového pokoje, kde zrovna byly s kamarádčinou maminkou. "Její mamka mě držela za ruku, dokud jsem se neuklidnila. Pak jsme se všechny shodly, že nebudeme volat policii a budeme dělat, jako by se to nikdy nestalo," napsala Nikki v knize.

Nikki se rozhodla jít s pravdou ven především díky hnutí #MeToo. Dnes žije Nikki spokojený život s manželem, se kterým brzy na svět přivítají prvního společného potomka. Podívejte se do fotogalerie na nejkrásnější snímky americké wrestlerky Nikky Bella.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy