Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Děsivé podrobnosti vraždy Davídka (†7): Jeho bratr (14) viděl, jak umírá?!

smrt dítěte
Je to už čtyři dny, kdy se v noci na pondělí odehrála vražda teprve sedmiletého dítěte. Policie stále netuší, co se přesně v noci v pardubické Studánce stalo, ale podle nejnovějších informací byl svědkem vraždy sedmiletého chlapce jeho čtrnáctiletý bratr, který po otcově běsnění utekl z domu.

Českem otřásla brutální vražda teprve sedmiletého Davídka na Pardubicku. Čtyřicetiletý otec Vladimír způsobil synovi bodná zranění, která nebyla slučitelná se životem. Muž se následně k činu přiznal, ale všechny šokovalo, že neprojevil absolutně žádnou lítost.

Ba naopak, byl zcela klidný a zbytku pozůstalé rodiny vzkázal, že jim vše vysvětlí. „Nebyla jiná cesta, než tohle udělat. Nikdy jsem nebyl tak klidný jako teď. Plně si uvědomuju, co jsem udělal,“ řekl Vladimír obviněný z vraždy bez jediného náznaku lítosti.

Podle informací FTV Prima byl v době vraždy v domě přítomen ještě starší bratr zavražděného chlapce, který po incidentu utekl z domu. Pravděpodobně měl strach o život.

„Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí do vazby,“ sdělila serveru idnes.cz pardubická policejní mluvčí Markéta Janovská a dodala, že vzhledem k věku oběti nebude policie poskytovat další informace.

Je tedy klidně možné, že čtrnáctiletý chlapec si útěkem před otcem zachránil vlastní život. Policie případ nadále vyšetřuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články