Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Děsivé podezření šokovalo české rybáře! Vyhodil kapitální sumce na skládku opravdu Jakub Vágner?

Mezi rybáři se mluví o kapitálních sumcích, které někdo vyhodil na
skládku.
+ dalších 2 fotografií
Na skládce komunálního odpadu v Čáslavi na Kutnohorsku našli mrtvé kapitální sumce. Podle rybářů pocházejí dva sumci z rybníka Pohan, na kterém hospodaří rybář Jakub Vágner. Nejslavnější český rybář se brání, že ryby na skládku určitě nevyhodil.

Snímek dvou mrtvých sumců se objevil na Facebooku ve skupině Sumcařina v Čechách. Někdo vyhodil na skládku dvě nádherné ryby. Na celou věc upozornil web denik.cz, kterému nález trofejních ryb potvrdil čáslavský starosta Jaromír Strnad.

Ryby byly na skládku přivezeny v kontejnerech, které si objednal Jakub Vágner. Nedaleko skládky je rybník Pohan, na kterém Vágner hospodaří a kde se podobné trofejní ryby nacházejí.

Vágner přiznal, že kontejnery měl pronajaté, k mrtvým sumcům se ale nehlásí. Celou věc považuje za nechutnou kampaň proti své osobě. „Já jsem žádné sumce nelovil, neusmrtil, nikam nevezl, a už vůbec ne na nějakou skládku. Kontejnery jsme pronajaté logicky měli, jelikož se do nich musel dávat odpad v průběhu akce,“ uvedl Vágner na svém Facebooku.

Kontejnery prý sloužily na odpad, který vznikl při dětském dnu, který Vágner pořádal. Jak se v kontejneru objevily mrtvé ryby, prý netuší. Jenže mrtví sumci prokazatelně existují a do kontejnerů asi sami nenaskákali. Někdo je tam musel dát. Kdo? Pracovníci firmy AVE CZ, která spravuje skládku v Čáslavi, nyní budou zkoumat, jak se sumci v kontejnerech objevili. Celou věc také řeší čáslavská radnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články