Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Děsivé obvinění: Za smrt Věry Špinarové může její jediný syn!

+ Dalších 12 fotografií
Minulou neděli prohrála svůj boj o život jedna z našich nejvýraznějších zpěvaček. Věra Špinarová zkolabovala při koncertu a byla dlouho oživována. Nakonec ji vrtulníkem převezli do nemocnice. Stabilizovaný stav nevydržel a ona v 65 letech zemřela. Nyní promluvil její druhý manžel Vítězslav Vávra a pronesl děsivá slova.

S Vítězslavem Vávrou prožila dlouhých 15 let. Nakonec je rozdělila práce a jiná bydliště. Po rozvodu ale zůstali dobrými přáteli a často byli v kontaktu. On Věře domlouval, ať víc odpočívá a bere si mezi turné delší pauzu. Ona mu to slibovala, ale nikdy svůj slib nedodržela

„Stěžovala si mi, že má moc práce a neví, jak to všechno zvládne. Slíbila mi, že bude víc odpočívat. Navíc byla obrovská trémistka a do toho deset vystoupení měsíčně. To jí dalo hodně zabrat,“ řekl Vávra Blesku. Takto si zpěvačka posteskla loni před Vánoci.

Jenomže místo odpočinku přišel kolaps Poprvé na turné s Petrou Janů Z toho se dostávala v nemocnici 2 měsíce. Podruhé nedávno v Karlových Varech, kde se jí také neudělalo dobře. Prý si zapomněla vzít prášky na tlak. Po základním ošetření v zákulisí se přesto ještě vrátila na pódium a dokončila koncert!

„Její management včetně jejího syna Adama odsouhlasil takové množství koncertů a nebrali na ni ohled. Ona byla taková, že neustále myslela na práci a poctivě se připravovala. Byla to nejlepší zpěvačka ve střední Evropě a neměla odejít takto brzy,“ dodává.

Padá tím vina za totální vyčerpání na hlavu jejího syna, který s matkou hrál? Podle tohoto svědectví to tak vypadá.

Věra Špinarová totiž neuměla odříct žádný koncert a nechtěla zklamat fanoušky. Její management ji ale stále přetěžoval a nutil do dalších akcí.

Související články

Další články