Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Mrazivé obvinění: Jiří Pomeje je na tom s ALKOHOLEM stejně jako jeho ex Iveta Bartošová!

Jirka je sám abstinent a tak ví, co je pro Ivetu nejlepší
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Žádný rozvod není pěkný a ten Jiřího (53) a Andrey Pomeje (29) také nebude patřit k těm, jež proběhnou v klidu! Na povrch začínají vyplouvat informace, které se minimálně jedné straně nebudou líbit!

Konec manželství Jiřího (53) a Andrey byl na spadnutí už delší dobu, za vše prý může především zhoršující se alkoholismus herce. On sám vyjádření manželky pro eXtra.cz také četl a nijak se proti němu neohradil, přestože Andrea Pomeje bez obalu říká, že velký problém s pitím měl její muž už před nemocí a nyní se ještě zhoršuje.

„Zavolejte Andrejce, ta vám určitě řekne pravdu, já se nijak vyjadřovat nebudu,“ sdělil nám.

Redakce se dozvěděla také zprávu, která, jestli je pravdivá, bude patřit k těm nejvíce alarmujícím.

„Kdyby to bylo jenom o tom, že jde pětkrát denně do nonstopu. Nebo kdyby sem tam zašel pařit s kamarády. Andrea mu ale každou chvíli doma někde najde zašitou flašku. Tenhle skrývaný alkoholismus je úplně nejhorší. Je to opravdu špatné stádium,“ říká kamarádka dýdžejky.

Pokud je to opravdu tak, jak říká přítelkyně Andrey, je to vážná situace.

Každému se jistě vybaví alkoholismus jeho exmanželky Ivety Bartošové (51). V knize bývalé chůvy Artura Štaidla Goldy je také zmínka o tom, že Iveta měla po celé vile poschovávané zásoby alkoholu, ze kterých postupně upíjela. A dělo se tak vždy těsně předtím, než dospěla až do takového bodu, že musel proběhnout jeden z dalších pokusů o detox.

Tak snad Jiří nebude následovat osud své ex, vzpamatuje se a s chlastem raději sekne!

Související články

Další články