Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ: Nešťastná matka si vyrobila panenku, která vypadá jako její mrtvý syn!

Matka se nemůže se svou ztrátou srovnat!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Australanka Betty Bading byla zdrcena, když jí před dvěma lety zemřel devětatřicetiletý syn na rakovinu. A jelikož od mládí tíhla k porcelánovým panenkám, a tak si vyrobila panenku, která vypadá přesně jako její syn Greg, když byl ještě miminko.

Tahle Australanka má opravdu bizarní zálibu. Někdo sbírá známky, jiný zase odznaky a Betty Bading si libuje v porcelánových panenkách. Sbírá je a vyrábí již od útlého mládí.

Na tom by nebylo možná nic tak zvláštního, určitě není jediná na světě, kdo sbírá panenky z porcelánu.

Betty žila spokojený život. Našla si manžela a narodil se jim jejich vytoužený syn. Ovšem před dvěma lety ji štěstí opustilo.

Její milovaný syn zemřel v devětatřiceti letech na zákeřnou rakovinu. Celá rodina byla ze smrti svého syna a vnuka naprosto zdrcená. Ovšem Betty stále nemohla vstřebat tuto obrovskou ztrátu, tak se rozhodla, že si vyrobí porcelánovou panenku, která jí bude připomínat jejího zesnulého syna, když byl ještě malý.

Žena neváhala a okamžitě se pustila do výroby. Možná vám to přijde hodně bizarní, ale Betty se od té doby vyrovnává se svou ztrátou mnohem lépe. Jestli je podoba opravdu věrohodná, posuďte v galerii.

Související články

Další články