Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Děsivé následky tornáda: Malý Alex (2 měs.) měl v hlavě zaseknutý veliký střep!

Malému Alexovi se během tornáda zasekl střep do hlavy.
Zdroj: Donio, kolaż eXtra.cz
Tornádo na Moravě

Nejen, že přišli Jakub s Markétou při tornádu o dům, ale přírodní živel také způsobil děsivé zranění jejich teprve dvouměsíčnímu synovi Alexovi. Do hlavy se mu zasekl pěticentimetrový střep. 

Tornádo, které se 24. června prohnalo jižní Moravou, zničilo vše, co mu přišlo do cesty. Několik obcí bylo zdemolovaných, zemřel šest osob a mnoho rodin přišlo o střechu nad hlavou. Výjimkou nebyla ani rodina Jakuba Bartoše a Markéty Doležalové.

Ti žili v Moravské Nové Vsi, která patřila k nejhůře zasaženým obcím na Moravě. Nejen, že při tornádu přišli o dům, ale musejí se starat o dva syny - rok a půl starého Jakuba a dvouměsíčního Alexe. Malý Alex byl navíc při přírodním živlu zraněn. Do hlavy se mu zasekl pěticentimetrový střep. 

Střep měl pět centimetrů!

„Malý Alex musel poté zůstat v Brně v nemocnici, protože měl v hlavičce 5cm velký střep skla,“ píše se ve sbírce. Z nemocnice je malý Alex už doma a rodina se o něj pečlivě stará. „Přišli o všechno. Sehnal jsem jim nyní dvě stavební firmy, které se už byly na ten dům podívat a doporučily jej zbořit,“ nachází se dále v textu sbírky.

Na Doniu běží sbírka pro tuto osudem zkroušenou rodinu, kam může každý přispět.

Související články

Další články