Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ FOTKY z tragické nehody: Takto dopadlo auto Jana Kočky

Jan Kočka
Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Ke smrtelné dopravní nehodě došlo kolem čtvrté hodiny ranní. Na D11 se střetlo luxusní auto s nákladním autem. Okamžitě se rozhořely plameny a oba řidiči nehodu nepřežili. Za volantem luxusního mercedesu měl nejspíš sedět Jan Kočka. Z toho, co zbylo z aut, opravdu mrazí!

V pátek 28. září 2018 v 3:39 byla ohlášena vážná dopravní nehoda, kdy se čelně střetla dvě auta. Smrtelná nehoda se stala v pátek ráno na dálnici D11, kde luxusní mercedes najel ze zatím neznámého důvodu do protisměru. Střetl se s nákladním vozidlem a následně vypukl požár. Oba řidiči zahynuli. V autě mohl sedět Jan Kočka ze známého kolotočářského klanu. Rodina se teď modlí, aby se ukázalo, že auto řídil někdo jiný.

Ze záběrů, které vznikly na místě nehody, dost mrazí! Hasiči sice celý požár zlikvidovali, ale z auta zbyla jen torza. Podle fotografií je zřejmé, že šance dostat se z hořících plamenů byla minimální. Na místě zemřeli bohužel oba řidiči. Podle svědků se jednalo o hrůznou nehodu, na místě je stále ohnivý flek.

Celý klan Kočkových se nyní bojí, že Jan, jemuž auto patřilo, je po smrti. Po Janovi by tak zůstala malá dcerka, kterou má s partnerkou Andreou.Celá tragická nehoda je zatím v setření a přesné oběti nejsou potvrzené. Je stále tedy šance, že Jan Kočka v autě neseděl.

Související články

Další články