Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Děsivá zpráva: Zeman má rakovinu a metastáze na více místech, léčbu odmítl, tvrdí Svatopluk Bartík

Zeman podle Bartíka umírá na rakovinu!
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Další fotografie
Spekulace o chatrném zdraví Miloše Zemana (72) v posledních dnech sílí. Přestože se český prezident pochlubil, že je na tom mnohem lépe, do věci se vložil Svatopluk Bartík. Ten na svém Facebooku uvedl, že Zeman umírá na rakovinu!

Do redakce eXtra.cz už v polovině října dorazily dvě anonymní zprávy o tom, že Miloš Zeman má leukémii. Ke zdravotnímu stavu prezidenta se dnes vyjádřil Svatopluk Bartík, zastupitel brněnské městské části Brno-střed. Tvrdí, že Zeman rakovinu skutečně má!

„Za chvíli skončí uzávěrka nominací na Hrad, takže je možno jít ven s pravdou o zdraví Miloše Zemana,“ píše na Facebooku Bartík. „Má rakovinu, metastáze na více místech. Svoji diagnózu zná už přibližně 3 týdny a léčbu odmítl,“ tvrdí brněnský místostarosta.

Podle Bartíka má Zemanova nemoc prognózu 3 až 7 měsíců. „Kdyby nešlo o nejvyššího státního činitele, navíc v období sestavování vlády, a Zeman zároveň znovu nekandidoval, jistě bych to nešířil. Myslím tedy, že je vysoký veřejný zájem na tom, aby to veřejnost věděla,“ uzavřel Bartík s tím, že zdroj z pochopitelných důvodů nezveřejňuje.

Související články

Další články