Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Děsivá zpráva z Pomejeho čísla: ZABILA MĚ MOJE ŽENA. Jirko, na život si nesahej!

+ Dalších 28 fotografií
strach o život
Poklidné páteční ráno v redakci rozčíslo zacinkání telefonu, když oznamoval příchod esemesky. „Zabila mě moje žena,“ stálo ve zprávě, která nám v 8:53 přišla z čísla Jiřího Pomeje. Vzhledem k tomu, že se život herce po boji s rakovinou a hlavně po kopačkách od manželky zhroutil, vyvolala v nás paniku. Snad si nechce ublížit jako jeho ex Iveta Bartošová! (†48)!

Zpráva přišla z čísla, které Jiří využívá a nemění ho. Když jsme mu odepisovali, co blbne, nereagoval. Co teď? Volat pro jistotu policii? To jsme zatím zavrhli jako až krajní možnost. Zkusili jsme se s hercem spojit, marně. Telefon zvedla aspoň jeho stále ještě žena.

„Cože? To snad není možné. Je pravda, že jsme se před pár dny strašně pohádali, protože mě citově vydíral, když mi říkal, že mu našli nádor v břiše. Při jeho životosprávě by se nebylo ani co divit, tak jsem se začala bát. U doktorů jsem ale hned zjistila, že lže. Má naštěstí jen ten problém s nohou. Nevím, jestli to s tím souvisí. Ale okamžitě mu jdu radši volat,“ vyděsila se Andrea.

Vymlouval se

Později se do redakce ozvala s tím, že manžel zprávu popřel. „Stejně bych se nedivila, kdyby vám to skutečně poslal,“ krčí rameny Andrea Pomeje.

A nakonec nám to zvedl i sám Jirka.

Lidi jsou zlí

„Co to je za blbost? Nic takového jsem neposílal. Nenapsal jsem jedinou esemesku. To by bylo na žalobu. Lidi jsou hrozně zlí. Je to blábol. A mluvím se Zápalem? Máte najednou zajímavý hlas, děsil jsem se, že to je ten její chlap (Petr Plaček – pozn. red.),“ řekl nám mimo jiné Jiří Pomeje (53). Obsáhlejší exkluzivní rozhovor s ním přineseme již brzy!

Je pravda, že jde jednoduše narafičit, aby zpráva působila, že odešla z konkrétního čísla, i když ho dotyčný nemá u sebe. Tak snad to bylo tak a skutečně nešlo o nějaký Jirkův ústřel!

Mohlo by vás zajímat

Další články