Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivá zpráva od Pohlreichů: Manželka slavného kuchaře místo koní vidí lidi!

Ustojí to všechno?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Náš nejoblíbenější kuchař Zdeněk Pohlreich to nemá v současné době vůbec jednoduché. Jeho žena Zdeňka bojuje se zákeřnou rakovinou prsu a jak se zdá, léčbu narušily nečekané komplikace. Vypadá to, že se Zdeňka při léčbě rakoviny mírně pomátla. Údajně vidí naprosto neexistující věci či bytosti. Trpělivý manžel stále doufá, že se to časem zlepší.

Manželka Zdeňka Pohlreicha (60) Zdeňka (44) to nemá momentálně v hlavě v pořádku. Již delší dobu zápasí se zákeřnou rakovinou prsu a nyní přišel zvrat v jejím chování. Kvůli léčbě se trochu víc upnula k duchovnímu životu a podle toho to taky vypadá.

„Nemoc jsem proměnila v moc,“ myslí si zmatená Zdeňka a je přesvědčena o tom, že našla recept na uzdravení. To ale není všechno . Zdeňka má vídat neexistující bytosti a vidět naprosto zvláštní věci. Informoval o tom magazín Sedmička.

Její manžel tomuto dění jen trpělivě přihlíží a doufá, že se její stav zlepší a dá se opět dohromady. Zdena dokonce prozradila, že místo svých koní vidí lidi. „Šla jsem v noci ke své kobylce, ale ten kůň se proměnil v muže a něco mi řekl.“ Už z této výpovědi je jasné, že tady nebude všechno v pořádku.

Související články

Další články