Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DĚSIVÁ ZPOVĚĎ: Dívka (17), která žila v domě hrůzy ve výkalech, promluvila!

Jak tohle mohli rodiče vůbec dopustit?
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Ne rodiče, ale lidské zrůdy. Tak lidé nazývají Davida Allena Turpina (57) a Louise Annu Turpin (49), kteří několik let trýznili svých třináct dětí v nelidských podmínkách. Děti žily ve výkalech, neměly dostatečnou hygienickou péči a některé z nich dokonce přivazovali hororoví rodiče řetězy k posteli. Jednomu z dětí se podařilo utéct a dovolat se o pomoc. Sedmnáctiletá dívka nyní promluvila, z čeho měla největší strach.

David Allen Turpin (57) a Louise Anna Turpin (49) zplodili třináct dětí a místo toho, aby jim zajistili krásnou a zářivou budoucnost, tak je mučili v malých prostorách, které nebyly naprosto přizpůsobeny pro normální život.

Zrůdy věznily děti od dvou do devětadvaceti let v odporných podmínkách. Děti byly v zuboženém stavu, hodně podvyživené a žily v malé tmavé místnosti, kde to smrdělo výkaly. Sedmnáctileté dívce se jako zázrakem podařilo utéct a zavolat policii.

Když přispěchali dívce na pomoc, jen stěží uvěřili, že už jí je sedmnáct let. Byla natolik podvyživená, že vypadala na deset. Dívce se podařilo v nestřeženém okamžiku utéct oknem a zavolat pomoc, aby pomohla svým sourozencům.

„Obávala se, že kdyby ji rodiče chytili, tak ji zabijí,“ píše DailyMail. Podařilo se jí najít v domě mobilní telefon, pomocí kterého vytočila 911, a utéct oknem.

Policie byla po objevení ostatních sourozenců v šoku. Většina z nich byla přivázána k posteli a prosila o jídlo. Rodiče byli obviněni z mučení a ohrožení dětí. Na každého z nich je uvalena kauce 9 milionů dolarů, což je zhruba 190 milionů korun.

Související články

Další články