Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Děsivá youtuberka bez obličeje: Láduje se, dokud jí nevypadají zuby!

Děsivá youtuberka bez obličeje: Láduje se, dokud jí nevypadají zuby!
Zdroj: Archiv Kate Yup
Extra bizár

Youtuberku Kate Yup obklopuje jedna záhada za druhou. Nezadržitelně hubne, přesto na videích spořádá kila syrových ryb. Hltá jako zvíře, jí rukama tak rychle, až jí vypadají zuby. Je psychicky nemocná a někdo ji nutí jíst, tvrdí lidé.

Kate Yup spořádá tuny syrového masa, přesto hubne

Kate Yup je youtuberka známá děsivými videi. V těch dokáže spořádat neskutečné množství potravy ve velmi krátkém čase. Hubená dívčina přesto video od videa nezadržitelně hubne. Trpí snad nějakou poruchou příjmu potravy? Sledující se o ni bojí. Kate dokáže spořádat kila syrových ryb během minut. Zápěstí jí při tom kryjí potítka. Jsou pod nimi řezné rány? Lidé jen spekulují. Tohle ale není příjemná podívaná.

Kate Yup během svých videí nemluví, jen mlaská a hltá. Jí jako hladové zvíře, rukama a nadělá při tom pořádný nepořádek. Vypadá to skoro, jako kdyby týden nejedla. "Jak může být tak hubená a tolik toho spořádat? Jí snad jenom, když natáčí videa, a proto je tak hladová?" spekulace na internetu se rozjíždějí na plné obrátky. Když se Kate láduje, jídlo jí padá z úst, jí agresivně, horlivě a jako kdyby ji k tomu někdo nutil. Několikrát se na záběrech ukáže i s podlitinami po těle. "Jsou ze slunce," tvrdí Kate na svou obranu. Jenže fanoušci podivné youtuberce nevěří.


Trpí děsivá youtuberka psychickou chorobou?

Někdo Kate vězní a přikazuje jí, aby se ládovala, mají jasno komentující. Jejich obavy navíc ještě utvrzují podivné zvuky v pozadí na některých videích. Na těch to vypadá, jako kdyby někdo Kate šeptem přikazoval, aby se ládovala ještě rychleji. Největší poprask nastává, když Kate během hltání vyťuká do misky s jídlem morseovkou slovo pomoc.

"Jen jsem klepala na misku, nic to neznamená," tvrdí fanouškům později. Ti už ale vidí v každém z jejích četných vzkazů zašifrované prosby o pomoc. A je fakt, že ty Kate sází do videí poměrně okatě. Na posledním videu, které na kanálu Kate najdete, jí během jídla padají zuby. Posbírá je jakoby nic, ukáže na kameru a láduje se dál. To už je podívaná jen pro ty nejsilnější žaludky.

Po posledním počinu přidá Kate na YouTube ještě jedno video, v tom něčím láduje syrovou mrtvou rybu tak dlouho, dokud nepraskne. Video dívka následně smaže. Na sociální síti Instagram profil sice má, nikdy na něj však nepřidala ani jedinou fotku. Po Kate jako by se zem slehla. Je mrtvá, mají jasno fanoušci. Jiní tvrdí, že je jasně psychicky nemocná. Těžko říct. Třeba se jen léčí z poruchy příjmu potravy anebo si v záhadě, která ji obklopuje, prostě libuje.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy