Někdo může najít skutečnou radost právě v tom, že se stane zvířetem. A přesně tohle zažil Tom Peters. A za všechno může jeden jediný kostým, který si zřejmě neměl oblékat.

Jeho záliba v tom být psem přišla postupně. Nejdřív se začal cítit dobře v oblečku, měl fetiš pro těsný oděv, pak si oblíbil kostým dalmatina. Jednou k němu přišel muž v klubu a řekl mu. „Tak dobře, jsi štěně.“ A tak se to stalo.

Tak se mu jeho role zalíbila, že si řekl, že vymění život plný stresu za ten lepší, bezstarostný a zábavnější. Rozešel se kvůli tomu se svojí snoubenkou, aby se mohl stát jejím domácím mazlíčkem. Ona kupodivu neutekla a o Toma se dobře stará.

Dokonce si dopřává i psí pamlsky a žere psí žrádlo. Má rád škrábání za ušima, hraje si s hračkami a dokonce jí i z misky. „Je to úžasné. Nemusíte se starat o peníze a nakupovat jídlo,“ řekl Tom, který pracuje jako inženýr v divadle. „Je to jen možnost užít si navzájem společnost na velmi jednoduché úrovni,“ dodal.

Mohlo by se to zdát jako nějaká úchylka, Tom prý ale nikdy nebyl šťastnější. Nemusí se teď starat o finance a jeho život je tak mnohem klidnější. Se svou bývalou snoubenkou má dokonce ještě lepší vztah než dříve. Otázkou ale zůstává, jestli ve svém kostýmu chodí i do práce.