Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Děsivá tragédie ve Strašnicích: Dívka (17) vypadla ze čtvrtého patra, na místě zemřela

Děsivá tragédie ve Strašnicích: Dívka (17) vypadla ze čtvrtého patra, na místě zemřela
Zdroj: pixabay.com
Pád z balkonu
Příšerná tragédie se stala v pondělí v nočních hodinách v pražských Strašnicích. Ze čtvrtého patra paneláku totiž vypadla sedmnáctiletá dívka. Ačkoliv na místo ihned přispěchali záchranáři, nepovedlo se jim dívku resuscitovat. Podle policie zatím nic nenasvědčuje, že šlo o trestný čin.

Pád z balkonu čtvrtého patra se stal osudným teprve sedmnáctileté dívce. Na místo byli ihned přivoláni policisté i záchranáři včetně lékařského inspektora. Zranění byla ale příliš rozsáhlá.

„Žena utrpěla mnohačetná poranění, mj. vážné poranění hlavy. Došlo u ní k náhlé zástavě oběhu, záchranáři ji resuscitovali, zajistili dýchací cesty, připojili ji na monitor a imobilizovali. Zavedli jí vstup do kosti a za nepřetržité resuscitace ji transportovali do vinohradské nemocnice,“ informovala mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

I přes včasný zásah záchranářů nakonec dívka podle Poštové svým zraněním podlehla. Celou věc nyní vyšetřuje policie. „Okolnostmi se zabýváme, nic nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o trestný čin,“ řekl pro Blesk mluvčí pražských strážníků Jan Daněk.

Související články

Další články