Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Děsivá tragédie: Tahle strakonická kráska avizovala na Facebooku depku a pak se střelila do srdce! V pátek má pohřeb!

Fotografii se tématikou smrti, kterou vidíte v pravém horním rohu, si dala Tareza na jako profilový obrázek na Facebooku tři dny před seberaždou.
Zdroj: Facebook

Kvůli nešťastné lásce, ze které by ji tutově dostal první "převozník", si vzala život zoufalá osmnáctiletá Tereza, studentka čtvrtého ročníku střední školy ve Strakonicích.

Dívka dostala po třech letech kopačky od přítele, které velmi těžce nesla. Pár desítek hodin před sebevraždou si na Facebooku změnila profilovou fotografii na snímek, kde je celá v černém, a později se naposledy telefonicky spojila s bývalým.

Ten pro ni zřejmě nadějné zprávy neměl, a tak Tereza vzala legálně drženou zbraň partnera své rozvedené matky a ve svém pokoji v domku ve Lnářském Málkově se střelila do srdce.

Neměla šanci přežít. Profil dívky je plný emotivních vzkazů od spolužáků a také chmurných statusů: "Peníze jsou všechno, na vzhledu záleží, vztahy jsou jen o sexu a přátelé jsou falešní… Vítejme v roce 2012," napsala na Facebook 9. září 2012.

Podle zoufalých spolužáků, kteří s ní měli v květnu maturovat a již stále píší na její facebookový profil vzkazy, by měla mít pohřeb příští týden v pátek.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy