Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DĚSIVÁ SMRT: Žena (†36) spadla do obří nádoby s horkým karamelem. Bez jediné vydané hlásky zemřela

Natálii čekala v práci hrozná smrt.
Zdroj: VKontakte
Natálie (†36) pracovala v továrně v Belgorodské oblasti v Rusku. Den byl od rána jako každý jiný. Žena však ale netušila, že ji čeká ta nejhorší smrt, jakou by si ani nepředstavila.

Natálie Nemets (†36) čistila velkou mixovací nádobu na horký karamel. Za neznámých okolností spadla dovnitř a později ji zalil vařicí karamel, který ženu uvařil zaživa.

„Nekřičela, neslyšeli jsme žádný zvuk,“ vypověděl jeden z kolegů. Podle něj se po Natálii sháněli, ale nemohli ji najít. Později si někdo všiml nohou, které vyčnívaly z mixovací nádoby s karamelem. „Uvařilo ji to zaživa. Museli jsme vylít všechen karamel a až pak objevili tělo.“

Nikdo si nedokáže vysvětlit, co se mohlo stát. Policisté pracují s verzí, že žena při čištění omdlela a do mixovací nádoby se převrátila. Tam ji později zalil karamel. Podle kolegů neměla moc šancí na přežití. I kdyby ji nezabil vařicí karamel, určitě by ji zabila mixovací ramena, která se do kádě spouštějí krátce poté, co se nádoba napustí karamelem.

Původně továrna chtěla celou záležitost utajit a vyhrožovala zaměstnancům. Detaily o incidentu však unikly na sociální síť a později celou záležitost potvrdila i policie, která je uprostřed vyšetřování.

Související články

Další články