Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Děsivá smrt v Ulici: Lumír Nykl se sesype jako domeček z karet, Světlana je na přístrojích

+ Další 2 fotografie
V Ulici začíná být pěkně dusno. Jak malicherné se nám najednou zdá vše ostatní, když začne jít o život? Co nám dává sílu bojovat? Kde bereme naději, že zase bude lépe? Lumírovi a celé jeho rodině se obrátil život vzhůru nohama poté, co Světlanu odvezla do nemocnice záchranka. Přestože s Lumírem ještě ráno plánovali spoustu věcí, odpoledne Světlana náhle bojuje o život. Lumír byl do poslední chvíle přesvědčen, že se Světlana ze všeho dostane. Bohužel mu lékař řekl zdrcující zprávu. U Světlany došlo k mozkové smrti a při životě ji drží pouze přístroje.

Jak přijmout rány osudu a vyrovnat se s nimi? Nyklovi zažívají hodně náročné období. Nikoho by ve snu nenapadlo, jaký spád to vezme se Světlanou. Lumír do poslední chvíle doufal, že Světlana vše zvládne.

Lumír byl plný optimismu a na dobré náladě a víře v lepší zítřky mu přidalo i to, že mu před pár dny Světlana v nemocnici zmáčkla ruku a tím dala o sobě vědět, že je stále tady. Její zdravotní stav se začal ale z ničeho nic horšit.

Nakonec musel lékař nebohému Lumírovi oznámit, že nastala mozková smrt a Světlanu drží při životě jenom přístroje. Jeden z nejhodnějších mužů z nekonečného seriálu Ulice v prvních vteřinách vůbec nechápal, že jeho ženě již není pomoci.

Celá rodina Nyklových se bude muset vypořádat s velkou ztrátou. Nejhorší to bude vysvětlit malému Sašenkovi, který v tak útlém věku přišel o svoji milovanou mámu. Celou rodinu ale čekají ještě další těžké chvíle.

Za Světlanou přijede nicnetušící Ingrid, aby spolu vyrazily na dámskou jízdu, jak se před pár dny domluvily… Co s Ingrid udělá smutná novina? Jak Lumír a ostatní zvládnou i tuhle nelehkou zkoušku? Čím si nyní procházejí?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy