Byla to smrt jako z hororu, tak alespoň popisuje noční hrůzu bratr oběti nečekaného neštěstí ve městečku Seffner na Floridě. Sedmatřicetiletý Jeff Bush právě spal ve své ložnici, když se přímo pod ní otevřela země a pohltila vše, co tu stálo.

Jeff Bush bydlel v domě se svou snoubenkou a bratrem, kteří oba neštěstí přežili, ale byli očitými svědky ztráty svého bližního. Jeffova snoubenka se právě chystala za ním do postele, když uslyšela příšerný hluk a zoufalý křik svého snoubence. Na pomoc mu přispěchal i jeho bratr Jeremy, ale nikdo už nedokázal nebohého muže zachránit.

Po nevysvětlitelném propadu země vznikl kráter 18 metrů hluboký a 9 metrů široký, dům je naprosto zničen a Jeff prohlášen za mrtvého. Hasiči nemohli najít jeho tělo a místní úřady uznaly, že k tomu ani nedojde, proto vydaly pokyn zející propast zasypat.

Není to ale jediná díra v zemi, která děsí obyvatele městečka. Nedaleko od Bushova zničeného domu se objevil další kráter, na zahradě Any Marie Serny, ale nedosahuje takových obřích rozměrů. Majitelka pozemku se prozatím necítí vyděšená, přesto byli okolní obyvatelé raději krátkodobě evakuováni. Co tyto záhadně se objevující díry způsobuje, se zatím neví, ale podle úřadů vznikly obě díry na sobě nezávisle a z geologického hlediska spolu nemají nic společného.

Redakce eXtra.cz si ale myslí, že už se otevírají pověstné sedmé kruhy pekla a pomalu nastává soudný den. Na Floridě to odnesou jako první.