Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Děsivá slova Lucie z Výměny manželek o týrání postižené dcery: Nemohl ji utišit, tak jí jednu vpálil

Děsivá slova Lucie z Výměny manželek o týrání postižené dcery: Nemohl ji utišit, tak jí jednu vpálil
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilové / profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
týrání
Lucie po Výměně manželek zažívala skutečně krušné chvíle. Široká veřejnost jí hlavně vyčítala výchovu dětí a celkový přístup k rodině a domácnosti. Nikdo z nich však netušil, čím vším si Lucie musela procházet. Její bývalý přítel Petr sice vydělával pěkné peníze, ale většinu z nich dle slov Lucie utratil za alkohol a drogy. V rozhovoru pro eXtra.cz se Lucie svěřila s tím, že Petr dokonce týral jejich postiženou dcerku.

Kdyby se Lucie rozhodovala znova, tak by patrně do Výměny manželek nikdy nešla. Život po reality show se Lucii úplně obrátil vzhůru nohama. Dlouhou dobu musela čelit urážkám, výsměchu a dokonce i vyhrožování.

Jak sama říká, vysvětlovat některým lidem určité věci zkrátka nemá smysl. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, že kdyby bylo na ní, tak by odstoupila již po druhém dni. "Celou Výměnu jsem chtěla ukončit už druhý den natáčení. Necítila jsem se vůbec dobře. Můj tehdejší přítel vydělával slušné peníze, takže ztráta 100 tisíc by mě nijak výrazně nebolela," řekla.

Lidé Lucii na sociálních sítích vůbec nešetřili. Objevily se i takové komentáře, ve kterých diváci obviňovali Lucii z toho, že týrá své děti. Taková slova se Lucii četla jen špatně, protože dle jejích slov to bylo s týráním úplně jinak.

Byla samá modřina, k týrání se doznal

Lucie nepopírá, že v jejich rodině docházelo k věcem, které by se dít rozhodně neměly. "Byla jsem pryč, když jsem přišla domů, byla dcera samá modřina. Petr se potom doznal, že nemohl holčičku utišit, tak ji zbil."

Maminka Lucie přiznává, že zvládání dětí bylo nad její síly. "Chyběla tam otcovská ruka. Petr odcházel do práce v pět ráno a vracel se pozdě večer. Do toho pil a bral drogy." Lucie se brání, že by vědomě svým dětem nikdy neublížila.

"Raději bych ublížila sobě než vlastnímu dítěti." Později se Lucie kvůli bití dcery dostala do problémů se sociálkou. "Dostala jsem dva měsíce na to odstěhovat se od Petra a najít si byt, aby mi děti nevzali. To bylo bohužel nad mé síly," přiznává smutně Lucie.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy