Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Děsivá slova Lucie z Výměny manželek o týrání postižené dcery: Nemohl ji utišit, tak jí jednu vpálil

Děsivá slova Lucie z Výměny manželek o týrání postižené dcery: Nemohl ji utišit, tak jí jednu vpálil
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilové / profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
týrání
Lucie po Výměně manželek zažívala skutečně krušné chvíle. Široká veřejnost jí hlavně vyčítala výchovu dětí a celkový přístup k rodině a domácnosti. Nikdo z nich však netušil, čím vším si Lucie musela procházet. Její bývalý přítel Petr sice vydělával pěkné peníze, ale většinu z nich dle slov Lucie utratil za alkohol a drogy. V rozhovoru pro eXtra.cz se Lucie svěřila s tím, že Petr dokonce týral jejich postiženou dcerku.

Kdyby se Lucie rozhodovala znova, tak by patrně do Výměny manželek nikdy nešla. Život po reality show se Lucii úplně obrátil vzhůru nohama. Dlouhou dobu musela čelit urážkám, výsměchu a dokonce i vyhrožování.

Jak sama říká, vysvětlovat některým lidem určité věci zkrátka nemá smysl. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, že kdyby bylo na ní, tak by odstoupila již po druhém dni. "Celou Výměnu jsem chtěla ukončit už druhý den natáčení. Necítila jsem se vůbec dobře. Můj tehdejší přítel vydělával slušné peníze, takže ztráta 100 tisíc by mě nijak výrazně nebolela," řekla.

Lidé Lucii na sociálních sítích vůbec nešetřili. Objevily se i takové komentáře, ve kterých diváci obviňovali Lucii z toho, že týrá své děti. Taková slova se Lucii četla jen špatně, protože dle jejích slov to bylo s týráním úplně jinak.

Byla samá modřina, k týrání se doznal

Lucie nepopírá, že v jejich rodině docházelo k věcem, které by se dít rozhodně neměly. "Byla jsem pryč, když jsem přišla domů, byla dcera samá modřina. Petr se potom doznal, že nemohl holčičku utišit, tak ji zbil."

Maminka Lucie přiznává, že zvládání dětí bylo nad její síly. "Chyběla tam otcovská ruka. Petr odcházel do práce v pět ráno a vracel se pozdě večer. Do toho pil a bral drogy." Lucie se brání, že by vědomě svým dětem nikdy neublížila.

"Raději bych ublížila sobě než vlastnímu dítěti." Později se Lucie kvůli bití dcery dostala do problémů se sociálkou. "Dostala jsem dva měsíce na to odstěhovat se od Petra a najít si byt, aby mi děti nevzali. To bylo bohužel nad mé síly," přiznává smutně Lucie.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy