Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

DĚSIVÁ PROMĚNA věčně neukojené Samanthy ze Sexu ve městě: Je z ní plastiková stařena

DĚSIVÁ PROMĚNA věčně neukojené Samanthy ze Sexu ve městě: Je z ní plastiková stařena
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
FOTO UVNITŘ
Věčně nadržená, svůdná a přitažlivá Samantha ze seriálu Sex ve městě se změnila k nepoznání. Připomíná spíše plastikami poznačenou důchodkyni než sexbombu. V srpnu oslavila 62. narozeniny a věk se na ní dost výrazně podepsal!

Také jste milovali kultovní seriál Sex ve městě, který se díky svému úspěchu dočkal i filmového pokračování? Pak si rozhodně pamatujete jednu z hlavních hrdinek, Samanthu. Věčně sprostá, nadržená, ale zato elegantní panička v létě oslavila 62. narozeniny a jen stěží bychom ji poznali.

Věk se na ní podepsal. Už to dávno není žádná nažhavená sexy kočička, svým vzhledem připomíná spíše dobře udržovanou důchodkyni. Hluboké vrásky, oteklý obličej a ne moc pohledný krk vypadají děsivě.

Postava Samanthy ji vynesla až na vrchol, sexy blondýnka v seriálu vyprávěla ty nejbizarnější a zároveň nejoriginálnější sexuální zážitky a touhy. Paradoxem je, že ve skutečnosti si s herečkami nesedla a žádné velké kamarádky to nebyly.

Seriálová dračice odmítla natáčet v pořadí třetí pokračování filmu Sex ve městě, jelikož neměla chuť se opět shledat s „nejlepšími seriálovými kámoškami“. Také se nedohodla ohledně smluv a financí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy