Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Děsivá předpověď Baby Vangy na rok 2022: Co nám věštkyně hlásí

Baba Vanga: Děsivé proroctví na rok 2022
Zdroj: Twitter
Proroctví

Baba Vanga (†85) byla považována za zřejmě nejznámější věštkyni své doby. Narodila se v Bulharsku a celý její život byl opředen záhadami a tajemstvími. Podle dostupných informací měla za svůj život předpovědět například katastrofu v Černobylu, datum Stalinovy smrti nebo rozpad Sovětského svazu. Co předpověděla na rok 2022?

Baba Vanga se narodila v roce 1911 v Bulharsku a v raném dětství měla přežít silnou bouři, při níž přišla o zrak. Místo toho byla obdařena věšteckými schopnostmi. Zdroje, jako je The Weiser Field Guide, tvrdí, že předpověděla rozpad Sovětského svazu, katastrofu v Černobylu, datum Stalinovy smrti, potopení ruské ponorky Kursk nebo smrt princezny Diany.

Ani rok 2022 nebyl jejích předpovědí ušetřený, byť Vanga zemřela v roce 1996 na karcinom prsu. Předpověděla například, že příští rok vědci najdou nebezpečný virus skrytý v ledovci, který kvůli globálnímu oteplování taje. Virus se podle ní bude šířit tak rychle, že zemřou jak lidé, tak i zvířata.

Možná zkáza v roce 2022

Kromě toho má být v roce 2022 nedostatek pitné vody, a to kvůli znečištění. V důsledku klimatických změn také zasáhne lidstvo těžký hladomor. Lidé budou podle Baby Vangy jíst brouky, listí nebo bláto. Invaze sarančat z Afriky ovlivní obilnou půdu, což povede k hladomoru a následně i k ozbrojenému konfliktu mezi národy.

Některé její předpovědi však byly velmi bizarní. Jako například to, že se lidstva zmocní obrovský drak, který převezme kontrolu nad planetou. Nebo to, že na Zemi zaútočí mimozemské lodě a budou bombardovat města a brát si lidi do zajetí.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy