Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

DĚSIVÁ PRAVDA o smrti znásilněné dívky (†17): Zemřela MNOHEM TRÝZNIVĚJI

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
sebevražda
Celý svět oběhla zpráva o smrti Holanďanky Noa Pothoven. Ta se ve svých 17 letech rozhodla vzdát život poté, co byla jako dítě sexuálně zneužita a znásilněna. Médii téměř po všech koutech planety kolovala informace, že podstoupila eutanazii, pravda je ale mnohem horší. Dívce totiž klidný odchod nebyl povolen a tak se rozhodla vyhladovět k smrti.

Sedmnáctiletá Noa Pothoven z Arnhemu v Nizozemsku měla údajně v neděli podstoupit eutanazii. Z nových informací vyplývá, že ta jí nakonec nebyla povolena a dívka se tak rozhodla přestat jíst a pít, aby zemřela. Deprese a úzkostné stavy, kterými trpěla, pro ni prý byly nesnesitelné.

Její smrt opravdu byla sledována zdravotníky z Life End Clinic, což je zařízení, které pomáhá lidem ukončit jejich trápení legální cestou. Nešlo ovšem o eutanazii, ale o sledování jejího hladovění a trpění žízní. Lékaři se v začátku hodně snažili Nou donutit jíst a pít, to však pro ni bylo dle jejích slov ponižující, a tak se nakonec rozhodli dívku nechat zemřít.

Psychické problémy trápily Noa natolik, že se rozhodla svůj život ukončit. Když jí nebyla povolena eutanazie, našla si jiný způsob, jak odejít ze světa. Ten byl sice velmi trýznivý, dívka však dosáhla toho, po čem toužila. O své smrti dopředu informovala na sociálních sítích a poslední hodiny strávila loučením s rodinou a přáteli.

Související články

Další články