Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Děsivá paranormální hra o život: Lidé se nechávají lovit duchem Půlnočního muže

Děsivá paranormální hra o život: Lidé se nechávají lovit duchem Půlnočního muže
Zdroj: Pixabay.com
hra
Milovníci paranormálních jevů a adrenalinu si v posledních letech zamilovali hru s názvem Půlnoční muž. Legenda o této mystické postavě se poprvé objevila kolem roku 2010 v takzvaných creepypastách a údajně vychází z indiánských rituálů. Indiáni měli přivoláním Půlnočního muže trestat členy kmenu, kteří porušili kmenové zákony. Lidé se dnes baví tím, že Půlnočního muže vyvolávají a unikají před ním.

Půlnoční muž je hra, při které není počet hráčů limitovaný, ale čím víc lidí hraje, tím líp. Lidé, kteří hru hráli, dali na internet návod, kterým se mají budoucí hráči řídit. Ke hře je potřeba svíčka, zapalovač, tužka, papír, jehla, dřevěné dveře a spousta soli. Každý hráč potřebuje tyto předměty, kromě dveří, ty jsou společné.

Každý hráč napíše své jméno na papír, píchne se jehlou do prstu a na papír nechá spadnout kapku krve. Hru je nutné hrát ve velkém domě, aby bylo kam utíkat a aby do sebe hráči nenaráželi. S blížící se půlnocí dají hráči papíry ke dveřím, zapálí svíčku a položí ji na ně. Všechny ostatní zdroje světla musí být vypnuté.

Hráči musí 22krát zaklepat na dveře, z toho poslední zaklepání musí přijít přesně s úderem půlnoci. Pak je potřeba otevřít dveře, vzít do rukou svíčky a znovu je okamžitě zavřít. V tu chvíli je údajně Půlnoční muž v domě a půjde po hráčích.

Halucinace

Hráči se musí do 3 hodin a 33 minut Půlnočnímu muži vyhýbat a utíkát před ním. Na zahraničních webech hráči píší, že tento přízrak lidi skutečně pronásleduje a dokáže v nich vyvolat halucinace o těch nejhorších nočních můrách a probudit jejich strachy. Pokud jim svíčka zhasne, mají deset sekund na opětovné zapálení. Pokud se to nepovede, musí okolo sebe vytvořit ochranný kruh ze soli. Věříte tomu a zahráli byste si?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy