Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Děsivá noc u Beckhamů: Vloupali se k nim lupiči, zatímco byli doma!

Bekchamovi byli vykradeni.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Loupež

Naprosto děsivou noc zažili manželé Beckhamovi, když se do jejich miliardového sídla vloupal maskovaný lupič. Ten ukradl značkové a elektronické zboží za tisíce liber. Vloupání postřehl až syn Cruz, který se vrátil večer domů, jak informoval The Sun.

David (46), Victoria (47) a dcera Harper (10) byli zrovna ve svém sídle v londýnské luxusní čtvrti Kensington, když se k nim vloupal lupič. Dostal se do ložnice v horním patře a odcizil majetek v hodnotě tisíců liber. Podle The Sun se však dostal jen do jedné ložnice a následně utekl, nestihl tak ukrást další věci z domu.

Vloupání si všiml až syn Cruz (17), který byl s kamarády venku a večer se vrátil. Na podlaze uviděl sklo z rozbitého okna a ihned zalarmoval otce. Ten zavolal policii. Předpokládá se, že malá Harper byla v tu dobu s Victorií.

V minulosti jim vyhrožovali únosem

Blízký zdroj z okolí rodiny již zmíněnému webu dodal, že lupič vyšplhal přes bránu a rozbil okno. S malým počtem věcí se následně dostal oknem ven. „Ukradené věci naštěstí neměli pro rodinu obrovskou sentimentální hodnotu,“ prozradil zdroj. V domě jsou CCTV kamery, které momentálně policisté zkoumají.

Beckhamovi byli již několikrát v minulosti sužováni stalkery a bylo jim dokonce vyhrožováno únosem. Jejich luxusní dům v západním Londýně má sedm ložnic a koupili ho v roce 2013 za 31 milionů liber (asi 890 milionů korun, pozn. red.). Za následnou úpravu utratili asi 8 milionů liber. V domě se nachází také posilovna, herna, sauna a vířivka, salon a podzemní parkoviště.

Luxusní sídla po světě

Pár má také sídlo v Cotswold za 6 milionů liber, které je nyní hlídáno ochrankou. V minulosti se tam totiž dvakrát vloupali lupiči. Kromě toho vlastní nemovitost v Dubaji an také byt v Miami.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy