Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

DĚSIVÁ NEHODA: Řidičku z tohoto sešrotovaného VRAKU vytáhli živou! Jak to?

Zdroj: pozary.cz
+ Další 3 fotografie
ZÁZRAK u Jaroměře
Ve středu odpoledne došlo k děsivé dopravní nehodě v části Semonice u Jaroměře. Osobní vozidlo se dostalo mimo vozovku a skončilo na kolejích. Pak do auta vrazil rozjetý vlak. Hrozivá nehoda se obešla bez smrtelného zranění. Jak je to možné?

Hasiči Královéhradeckého kraje ve středu po 13. hodině zasahovali u dopravní nehody v části Semonice u Jaroměře. Osobní vozidlo vyjelo mimo komunikaci a dostalo se přes násep až do kolejiště. Do vozu pak najel vlak a tlačil ho před sebou 100 metrů.

Nehoda se obešla bez smrtelného zranění. Řidička za svůj život vděčí svědkům, kteří ji z vozu stihli vytáhnout dříve, než do auta narazil vlak! Provoz na trati musel být zastaven. Cestujícím z vlaku pomohli hasiči, pak byl pro ně přistaven náhradní spoj.

„Pravděpodobně dostala smyk, vůz vyjel vpravo mimo vozovku, dostal se přes příkop až na vyvýšený násep a skončil na železniční trati. Do vozidla na kolejích poté narazil osobní vlak přijíždějící od Hradce Králové. Kvůli zranění nebylo možné řidičku podrobit testu na alkohol, policisté si proto vyžádali odběr krve,“ uvedla pro idnes.cz mluvčí náchodské policie Eva Prachařová. Přesnou příčinu nehody zjišťují náchodští policisté. Řidičku transportoval vrtulník do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Související články

Další články