Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Děsivá nehoda na Nymbursku: Osmiletý kluk se vyboural na motorce, letěl pro něj vrtulník

Chlapec se vyboural na motorce
Zdroj: Pixabay
Nehoda

V pondělí odpoledne vyjížděli policisté a záchranáři ke zraněnému osmiletému chlapci. Ten měl havarovat na terénní motorce ve Starých Hasinech na Nymbursku. Nehodu naštěstí chlapec přežil, ale záchranáři ho museli s otřesem mozku přepravit letecky do nemocnice.

Během krátké chvíle se na Nymbursku odehrály dva případy. V jednom z nich se mělo jednat o 11letého chlapce, který zmizel při koupání ve vesnici Kostomlátky a panovaly obavy z jeho utopení. 

Na místo přiletěl i vrtulník. Chlapce nakonec naštěstí našli živého a v pořádku na břehu. Z vody odešel proto, že mu byla zima. „Pátrací akce byla odvolaná,” řekla pro TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová. 

Chlapec utrpěl otřes mozku

Nedlouho poté se měl na motorce vybourat na motorce osmiletý chlapec ve Staré Hasině. „Osmiletý chlapec měl havarovat na nějakém motokrosu. Bližší informace zatím poskytnou nemůžeme, je to čerstvá událost. Dítě je naživu, neznáme zatím rozsah zranění,” uvedla Richterová krátce po 17. hodině. 

Chlapec utrpěl otřes mozku a na místo pro něj musel letět vrtulník, kterým ho záchranáři museli přepravit do pražské Fakultní nemocnice v Motole. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy