Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Děsivá nehoda na Mladoboleslavsku: Na silnici se srazila tři auta, mezi zraněnými jsou dva kojenci

Děsivá nehoda na Mladoboleslavsku: Na silnici se srazila tři auta, mezi zraněnými jsou dva kojenci
Zdroj: Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje
+ Další 4 fotografie
dopravní nehoda
Sobotní dopoledne si na silnicích vyžádalo další zraněné. Na Mladoboleslavsku se srazila auta, ve kterých cestovali i dva kojenci. Ti byli vážně zraněni. Později se kousek od místa stala další dopravní nehoda. Všichni zranění byli převezeni do nemocnic.

Na silnici I/38 u obce Čistá poblíž Mladé Boleslavi dopoledne bourala tři osobní auta. "Na místě je sedm zraněných osob, tři transportuje vrtulník do nemocnice," informovala Policie ČR na Twitteru.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně dvou vrtulníků. Policie zanedlouho silnici zprůjezdnila. Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje však později upřesnila, že bylo zraněno šest osob.

Byli okamžitě hospitalizováni

"Bohužel došlo k vážnému zranění dvou kojenců. Dvě vážně zraněné dospělé osoby byly zajištěny a přepraveny letecky do liberecké nemocnice." informovala na sociálních sítích. Pro kojence byla nutná intenzivní lékařská péče, a tak byli okamžitě transportováni do motolské nemocnice.

Se středně těžkými a lehkými zraněními byli dva lidé dopraveni do mladoboleslavské a vinohradské nemocnice. Příčinu nehody zatím policie vyšetřuje.

Další nehoda

Policie později informovala, že u Mladé Boleslavi došlo ve stejný den k další autonehodě. "Policisté úplně uzavřeli oba směry silnice I/16 na Mladoboleslavsku - Obrubce. Složky IZS vyprošťují z vozidla řidiče, který havaroval do stromu," oznámili policisté. Muž byl přepraven do jedné z pražských nemocnic.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy