Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Děsivá nehoda na jihu Čech: Mladík (†29) v BMW skončil v protisměru, zemřel na místě

Zdroj: HZS Jihočeského kraje
Hrůza
Děsivá nehoda se stala ve středu krátce před 23 hodinou. Jednalo se o střet osobních aut továrních značek BMW a VW Tiguan. V Tiguanu cestovaly dvě osoby. Obě byly na místě ošetřeny zdravotníky a nejsou v ohrožení života. Devětadvacetiletý řidič BMW (a pravděpodobný viník nehody) náraz nepřežil.

Devětadvacetiletý řidič BMW vjel do protisměru u Kamenného Újezdu – nehoda se stala na hlavním tahu mezi Českými Budějovicemi a Krumlovem. Tam vůz BMW narazil do vozu značky VW Tiguan. Řidič BMW zemřel na místě.

„K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z obou směrů silnice, z Českého Krumlova i z Českých Budějovic,“ uvedla pro TV Nova mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů. „Osádka druhého vozidla, muž se ženou, naštěstí utrpěla pouze lehká zranění a byli také po prvotním ošetření na místě převezeni do nemocnice,“ řekl ke zraněním lidí z druhého vozidla mluvčí jihočeských policistů Jiří Matzner.

Zatím není jasné, proč řidič do protisměru přejel. Podle vyšetřovatelů může jít o následky rychlé jízdy na mokré vozovce.

Související články

Další články